טכנולוגיות

אנו מובילים את המהפכה הדיגיטלית בישראל, ברשותנו המדפסת הדיגיטלית מהמתקדמות בעולם efi nozomi c18000 אשר מאפשרת הדפסה של 6 צבעים מקובץ דיגיטלי בפורמטים רחבים. ההדפסה הדיגיטלית מייצרת ללקוחותינו גמישות גדולה בשינויים גרפיים, ריבוי גרפיקות, דאטה ופרסונליזציה על גביי מוצרינו. ניתן לקבל דוגמאות מדוייקות לאישור לפניי ההדפסה ולוודא שהמוצר נראה בדיוק כפי שציפיתם

אנו היצרן היחיד בישראל בעל יכולת הדפסה של 7 צבעים! הדפסה באמצעות גלופות פולימריות ישירות על לוחות קרטון אשר משמשת להדפסת מארזים בכמויות גדולות ובמחירים אטרקטיביים. בשיטת הדפסה זו נמרח את הגלופה בצבע ונמקם אותה על גביי הגליל אשר במכונות הדפוס. לרוב נשתמש בפלקסו לגרפיקות יחסית פשוטות.

הדפסה באמצעות גלופות מתכת . הדפסה מדוייקת ואיכותית במיוחד עד 6 צבעים. ייצור חד פעמי של לוחות דפוס אך יחד עם עלות נמוכה יותר של הנייר וההדפסה זהו פתרון מצוין להדפסה חוזרות בעלות נמוכה. מומחי הדפוס שלנו ידאגו שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר באיכות בלתי מתפשרת.

מותקנים בקצה קו מכונות ההדבקה המתקדמות שלנו. הרובוטים לוקחים את המארזים ממסועי המכונות וממשטחים אותם ללא התערבות יד אדם – יעילות מירבית ומניעת טעויות אנוש.

לקוחותינו מקבלים פרטי גישה לפורטל מעקב מתקדם אשר בו יוכלו להתעדכן באופן ישיר במיקום ההזמנה שלהם, זמני ייצור, היסטוריית הזמנות ועוד אפשרויות רבות. 

הפורטל יושק בקרוב – שווה לעקוב!

מכונות ההדבקה מצויידות במצלמות חכמות אשר מזהות בזמן אמת פגמים בדפוס בכל קופסא וקופסא ומוציאה אותן מקו הייצור בזמן ריצת הייצור. טכנולוגיה מתקדמת זו מבטיחה רמת ודאות גבוהה באיכות ההדפסה של הקופסא ומונעת ערבוב מוצרים על קו הייצור.

כמפעל יצרני אנו מחוייבים לשמירה על איכות הסביבה ואנו גאים בעובדה שבעזרת טכנולוגיות מתקדמות אנו מצליחים לייצר את מוצרינו ללא שפכים תעשייתים כלל!

אנו מוסמכי תקן14001 ISO ומקיימים “חשיבה ירוקה לעתיד” ונערכים להסבה עתידית לגז טבעי כדי להמשיך ולהוביל את השוק גם בתחום זה.

בתהליך הייצור ניתן לשלב הבלטות ברייל לטובת אוכלוסיות העיוורים וקצרי הראייה. משמש בעיקר את לקוחותינו מתעשיית הפארמצבטיקה.

טכנולוגית ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת שינויים מהירים בגרפיקה וכן הדפסה של גרפיקות מרובות ודאטה משתנה בריצה אחת ובכמויות קטנות. 

עולם חדש של פרסונליזציה לשדרוג כל מותג והתאמה מקסימלית לצרכיו.

ברשותנו מעבדות בהן ניתן לבחון איכויות נייר וקרטון גלי בפרמטרים של חוזק, קריעות, עמידות בתנאי קרור/חימום. עמידות בשינוע ימי/יבשתי ותהליכי בדיקה של עמידות בנפילה ודחיסה.

קווי הייצור המורכבים והמתקדמים אשר פועלים במפעלנו 24/7 מנוטרים כל עת מחדרי הבקרה והשליטה המשוכללים שלנו באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

לדפוס האופסט ניתן לצרף השבחות המקנות לאריזות מראה יוקרתי. תוכלו למצוא אצלנו הטבעות פויל, הבלטות, ציפויים מטאליים, לכות סלקטיביות ומגוון פתרונות נוספים.

#coffeeilife